Çözümler

Kale İleri Teknoloji, siber güvenlik alanında ihtiyaç duyulan konularda müşterilerine en uygun çözümleri sunar.

Risk Analizi ve Yönetimi

Kale İleri Teknoloji, işletme yapınızı, kritik değerlerinizi inceleyerek, bu doğrultuda öneriler sunar. Karşılaşabileceğiniz gerçek riskleri minimum düzeyde tutarak, optimum maliyetli analizler gerçekleştirmenize ve bu çalışmaların gerektirdiği uygulamaları yapmanıza yardımcı olur.

Bilgi Güvenliği Uygulamaları

Kale İleri Teknoloji ile tutarlı bir güvenlik seviyesi için bilgi güvenliği, işletme ihtiyaçları ile çatışmayacak şekilde planlanır, yönetilir ve entegre edilir. Gelişme ve koruma kalkanı sağlayan ISO 27001, yol gösterici ilkeler sunar, anlamlı bir şekilde süzgeçten geçerek işletme süreçlerine entegre olur.

Zaafiyet Analizi

Kale İleri Teknoloji'nin uzman personeli tarafından firmalara özel zaafiyet analizi ve sızma testleri yapılmaktadır. Bu hizmet, internet üzerinden ve/veya müşteri lokasyonunda yapılmaktadır. 3 tip rapor bu hizmet süresince verilmektedir. Taslak rapor; eğer müşteri açıklık seviyeleri kritik ise testler tamamlanmadan taslak rapor verilmekte, testler tamamlandıktan sonra final raporu teslim edilmektedir. Final raporu kapsamında müşterinin açıklıkları kapatması için süre verilmekte ve bu açıklıklar kapatıldıktan sonra yeniden gözden geçirme testleri yapılmakta ve son olarak yeniden gözden geçirme raporu verilmektedir.

Sızma Testleri

Kale İleri Teknoloji sızma testi hizmetini, kendini sınamak ve tehditleri görmek isteyen tüm kurumlar için ayrı bir çözüm olarak sunmaktadır.

ISO 27001

Kale İleri Teknoloji mühendis ve danışmanları ile ISO 27001 uygulamalarına uyumluluk konusunda rehberlik eder.

-->

Çözüm Ortaklarımız

Kale İleri Teknoloji, Çözüm veya İş ortakları arasında yer almak istiyorsanız info@kaleileriteknoloji.com adresinden bize ulaşın.
client-3

© 2016 Kale İleri Teknoloji. Tüm hakları saklıdır.